KONTAKT OSS

Adresse

Jarle Hildrums veg 11,
7805 Namsos

Henvendelser

74 20 91 80
post@bpas.no eller kontaktskjema under.

SALG & KALKULASJON

Thomas Hasvåg

Thomas Hasvåg

SALGSLEDER

thomas@bpas.no

948 88 593

Egil Barland

Egil Barland

ENTREPRISE

egil@bpas.no

908 39 466

Kent Arne Frang

Kent Arne Frang

PRIVAT

kenta@bpas.no

478 51 660

Eirik Pedersen

Eirik Pedersen

SERVICE & BLÅSEISOLERING

eirik@bpas.no

901 01 680

ADMINISTRASJON

Øyvind Barland

Øyvind Barland

DAGLIG LEDER

oyvind@bpas.no

941 55 235

Jostein Røsnes

Jostein Røsnes

ADMINISTRASJONSLEDER

jostein@bpas.no

994 76 780

Odd Andre Aagård

Odd Andre Aagård

HMS-ANSVARLIG

odd@bpas.no

469 59 800

Thomas Hasvåg

Thomas Hasvåg

KS-ANSVARLIG

thomas@bpas.no

948 88 593

Stefan Fjellheim

Stefan Fjellheim

PROSJEKTKOORDINATOR

stefan@bpas.no

951 92 652

PROSJEKTLEDELSE ENTREPRISE

Stefan Fjellheim

Stefan Fjellheim

PROSJEKTLEDER

stefan@bpas.no

951 92 652

Morten Melhus

Morten Melhus

PROSJEKTLEDER

morten@bpas.no

900 71 468

Eirik Pedersen

Eirik Pedersen

PROSJEKTLEDER

eirik@bpas.no

901 01 680

Odd Andre Aagård

Odd Andre Aagård

PROSJEKTLEDER

odd@bpas.no

469 59 800

PROSJEKTLEDELSE SERVICE

Eirik Pedersen

Eirik Pedersen

NÆRING

eirik@bpas.no

901 01 680

Kent Arne Frang

Kent Arne Frang

PRIVAT

kenta@bpas.no

478 51 660

Jon Arne Hasvåg

Jon Arne Hasvåg

NÆRING

jon.arne@bpas.no

901 36 222

KONTAKT OSS

KONTAKTSKJEMA
Fyll ut skjemaet nedenfor, så kontakter vi deg så snart vi har mulighet.
Vennligst sjekk at opplysningene stemmer.
Takk for at du kontakter oss.
Det oppsto en feil mens din melding ble sendt. Du kan ta kontakt med oss via telefon, eller prøv igjen senere.